Na každou fotopast záruka 2 roky

Produkty skladem odesíláme ihned

Fotopasti od nás můžete zkoušet 15 dnů

Bezplatná telefonická podpora

Jak vybrat fotopast

Výběr správné fotopasti je důležitý

Následující článek slouží pro méně zkušené lidi, kteří potřebují pomoc při výběru fotopasti, pokud máte s fotopasti zkušenosti níže uvedené informace nemusíte brát v úvahu, slouží pouze jako doporučení na základě našich zkušeností.

V první řadě si musíte určit na co fotopast potřebujete, nejčastěji se fotopast kupuje na tyto dva účely:

  • monitorování zvěře
  • ochrana majetku

Na monitorování zvěře většině lidem stačí fotopasti bez MMS / GPRS funkce (tedy neposílají zprávy na mobil)

Co to znamená? Fotopast nafotí zvěř a vy si snímky podíváte na místě při kontrole fotopasti na zabudované obrazovce nebo vyberete SD kartu a snímky otevřete na počítači nebo jiném přístroji, který čte SD karty. K tomuto účelu vám výborně poslouží například fotopast Welltar 7310 MC 850nm, která má viditelný přísvit avšak zvěř to neplaší a viditelný přísvit je silnější jako neviditelný proto budete mít lepší noční snímky, více o rozdílech mezi viditelným a neviditelným přísvitem se dočtete v tomto článku:

http://www.efotopasce.sk/n/welltar-7310-940nm-neviditelny-prisvit-vs-850nm-viditelny-prisvit (článek je slovensky)

Na ochranu majetku většina lidí volí fotopasti s odesíláním MMS zpráv na mobil protože potřebují být ihned informován o jakémkoli pohybu (např. ochrana bytu, chaty, firmy ...) opět platí, že existují výjimky, pokud vám stačí, že "záškodníka" odhalíte až dodatečně když se podíváte snímku tak vám bude stačit i fotopast bez funkce MMS, nejprodávanější fotopasti na ochranu majetku jsou Welltar 7330 MMW a Bunaty FULL HD GSM

Plánujete první fotopast a nejste technický typ? V tom případě zvažte jeden z levnějších modelů, mají velmi jednoduché nastavení a kvalitou snímků nezklamou:

https://www.efotopasti.eu/c/fotopast-nejlevnejsi

efotopast.eu fotopasti eshop

Tato stránka používá cookies. Vice info