Jak vybrat fotopast

Výběr správné fotopasti je důležitý

Následující článek slouží pro méně zkušené lidi, kteří potřebují pomoc při výběru fotopasti, pokud máte s fotopasti zkušenosti níže uvedené informace nemusíte brát v úvahu, slouží pouze jako doporučení na základě našich zkušeností.

V první řadě si musíte určit na co fotopast potřebujete, nejčastěji se fotopast kupuje na tyto dva účely:

  • monitorování zvěře
  • ochrana majetku

Na monitorování zvěře většině lidem stačí fotopasti bez MMS / GPRS funkce (tedy neposílají zprávy na mobil)

Co to znamená? Fotopast nafotí zvěř a vy si snímky podíváte na místě při kontrole fotopasti na zabudované obrazovce nebo vyberete SD kartu a snímky otevřete na počítači nebo jiném přístroji, který čte SD karty. K tomuto účelu vám výborně poslouží například fotopast Welltar 7310 MC 850nm, která má viditelný přísvit avšak zvěř to neplaší a viditelný přísvit je silnější jako neviditelný proto budete mít lepší noční snímky, více o rozdílech mezi viditelným a neviditelným přísvitem se dočtete v tomto článku:

http://www.efotopasce.sk/n/welltar-7310-940nm-neviditelny-prisvit-vs-850nm-viditelny-prisvit (článek je slovensky)

Na ochranu majetku většina lidí volí fotopasti s odesíláním MMS zpráv na mobil protože potřebují být ihned informován o jakémkoli pohybu (např. ochrana bytu, chaty, firmy ...) opět platí, že existují výjimky, pokud vám stačí, že "záškodníka" odhalíte až dodatečně když se podíváte snímku tak vám bude stačit i fotopast bez funkce MMS, nejprodávanější fotopasti na ochranu majetku jsou Welltar 7330 MMW a Bunaty FULL HD GSM

Plánujete první fotopast a nejste technický typ? V tom případě zvažte jeden z levnějších modelů, mají velmi jednoduché nastavení a kvalitou snímků nezklamou:

https://www.efotopasti.eu/c/fotopast-nejlevnejsi

efotopast.eu fotopasti eshop

Tato stránka používá cookies. Vice info