Na každou fotopast záruka 2 roky

Produkty skladem odesíláme ihned

Fotopasti od nás můžete zkoušet 15 dnů

Bezplatná telefonická podpora

Zpět

Často kladená otázka "Je to Čína?"

Přidáno: 10.10.2017 20:51.08 Počet shlédnutí: 1277

10 Říjen 2017

Často kladená otázka "Je to Čína?"

Hned na začátek je třeba říci, že všechny fotopasti prodávané na v Česku a Slovensku a téměř všechny fotopasti ve světě jsou vyráběny v Číně.

Často se setkáváme s otázkou "Je to Čína?" s předsudkům v hlase vůči výrobkům z Číny, třeba si však uvědomit, že téměř vše co máte na sobě, téměř vše co máte doma je vyrobeno v Číně nebo jiné Asijské zemi (Thajsko, Vietnam atd) a fotopasti nejsou výjimkou.

Tento článek jsme se rozhodli napsat kvůli tomu, že se často setkáváme s tím, že různý prodejci fotopasti lidi přesvědčují, že právě ty jejich nejsou z Číny, je to však úplná lež a když vás o tom bude někdo přesvědčovat tak lže jen proto abyste nakoupili právě u něj. Přitom všichni prodávají tytéž fotopasti, pouze jako příklad i fotopasti Moultrie, Bushnell, Scout Guard, Acorn a jednoduše všechny další jsou vyráběny v Číně.

Vraťme se ale k důvodu proč je to vyráběné v Číně, my jsme se setkali zatím s jedinou značkou fotopasti, která se nevyrábí v Číně, jsou to fotopasti Reconyx, jejich ceny se však pohybují od cca 500 do 1000 €, odpovězte si sami, zda byste byli ochotni platit tolik za fotopast, jsem přesvědčen, že většina ne, a jen proto, že jsou fotopasti tak jako většina věcí vyráběny v Asii tak mohou být tak levné a může si je dovolit široká vrstva lidí.

Jelikož jsme prodali už tisíce fotopasti víme posoudit kvalitu zpracování a počet reklamací na velké vzorku těchto zařízení, procento reklamací je na úrovni běžně prodávané elektroniky takže když si koupíte fotopast je přibližně stejná šance na poruchu jako když si koupíte televizor nebo mobil.

Na trhu se však i přes původu fotopasti objevují různé kopie, nejčastěji se můžete setkat s kopiemi fotopasti Acorn, designově jsou stejné, nedosahují však zdaleka parametrů originálu, většinou jsou mnohem levnější než běžně prodávané modely.

Pokud se Vám článek líbil, pomohl Vám nebo si myslíte, že by mohl pomoci vašim známým sdílejte ho například na Facebooku nebo dejte článku lajk pomocí tlačítka pod tímto textem.

Tato stránka používá cookies. Vice info