Na každou fotopast záruka 2 roky

Produkty skladem odesíláme ihned

Fotopasti od nás můžete zkoušet 15 dnů

Bezplatná telefonická podpora

Zpět

Jak si vybrat správnou fotopast?

Přidáno: 9.10.2017 21:51.56 Počet shlédnutí: 1267

09 Říjen 2017

Před výběrem fotopasti bychom si měly odpovídat dvě základní otázky:

  • na co fotopast potřebuji?
  • kolik mohu investovat?

Lidé si fotopasti kupují ze dvou hlavních důvodů:

  • ochrana majetku
  • pozorování a monitorování zvěře

OCHRANA MAJETKU
Pokud hledáte zařízení na ochranu majetku je jen na vás, zda zvolíte fotopast s funkcí MMS nebo vám stačí i bez MMS, každopádně však na ochranné účely je potřebný neviditelný infra přísvit, pokud potřebujete být ihned informován v případě narušení objektu doporučujeme např. fotopasti Welltar 7330 MMWBunaty GSM nebo Welltar 7310 MMS což je nejprodávanější fotopast na ochranu kterou využívají stovky našich zákazníků kromě fyzických osob i mnohé firmy, obce, městské policie ... tyto fotopasti vhodné na ochranu firemních prostor, chaty, vašeho domova av podstatě čehokoliv, co potřebujete mít pod kontrolou.

V případě, že vám stačí dopadnout "narušitele" dodatečně tak funkci MMS potřebovat nebudete, kvalitní fotopasti s černým bleskem bez MMS začínají od cca 150 €, taková fotopast je vhodná například pro monitorování černé skládky, kdy není třeba člověka ihned dopadnout stačí že ho máte na snímku, například Welltar 7310 MC

MONITOROVÁNÍ ZVĚŘE
Na monitorování zvěře vám pohodlně poslouží i nejlevnější fotopasti, například Wachman L93 dokáže udělat pěkné záběry při ceně jen 73,00 €, samozřejmě s ohledem na nízkou cenu nelze očekávat nějaké pokročilé funkce, ale pokud nejste náročný a chcete jen nějaké záběry z lesa tato fotopast může být vhodným řešením. Případně Spider X3 což je nejmenší fotopast na světě.

Pokud se Vám článek líbil, pomohl Vám nebo si myslíte, že by mohl pomoci vašim známým sdílejte ho například na Facebooku nebo dejte článku lajk pomocí tlačítka pod tímto textem.

Tato stránka používá cookies. Vice info