Na každou fotopast záruka 2 roky

Produkty skladem odesíláme ihned

Fotopasti od nás můžete zkoušet 15 dnů

Bezplatná telefonická podpora

Moultrie A5 Gen. 2

Hodnocení produktu: 3.33/5 (3x)

Vaše hodnocení:

Moultrie A5 Gen. 2

Moultrie A5 | 5mpx | Dosah 18m | SD až do 32GB

2900 Kč s DPH

Dostupnost
Na dotaz

Výrobce: Moultrie

kontaktujte nás Tel. objednávky: +421 911 734 775
vratenie Možnost bezplatného vrácení / výměny zboží do 15 dnů - Garance vrácení peněz
postovne Přeprava od 99Kč

d

Vynikající poměr výkonu a ceny
Absolutně jednoduché nastavení
Rychlost spouště méně než 1,5 sekundy
až 16 000 fotek na 8 AA baterií

Obsah balení:
1x Fotopast MOULTRIE A5 Gen2
1x Popruh na uchycení fotopasti
1x Návod v slovenském jazyce

MOULTRIE A5 Gen2 - druhá generace fotopasti MOULTRIE A5, která si podmanila světový trh a zařadila se mezi nejoblíbenější ve své kategorii. Všechny praktické funce v MOULTRIE A5 Gen2 zůstaly zachovány z předchozí verze a přibyly samozřejmě i další nové vylepšení. MOULTRIE A5 Gen2 je nadále velmi jednoduchá fotopast k obsluze a nastavení je intuitivní a srozumitelné. Nastavení bude pro vás úplnou hračkou, takže budete mít více času, který můžete využít k kontakt s přírodou. Rozlišení fotografie zůstalo 5 Mpx, ale díky lepšímu snímači a vylepšenému softwaru jsou fotografie ostřejší a hezčí, ať už přes den nebo v noci.

Snížil se i čas zpoždění focení od 10 sekund do 5 minut. Novinkou je i napájení fotopasti, na rozdíl od předchozího modelu (byl napájen bateriemi typu C) je kamera MOULTRIE A5 Gen2 napájena AA bateriemi. AA baterie jsou levnější, jsou dostupnější, jejich používání je tak pohodlnější a flexibilnější. Výdrž fotopasti na 8 AA baterií je opravdu impozantní, dokáže zaznamenat až do 16 000 snímků. Vy tedy ušetříte své peníze a také čas, protože nebudete muset tak často chodit do fotopasti měnit baterie. Myslivecká kamera MOULTRIE A5 Gen 2 podporuje SD karty až do velikosti 32 GB. Na jednu takovou kartu se vejde až 78 000 fotografií ve vysokém rozlišení (5 Mpx). Takže ani výměna SD karty nebude vaší častou činností při používání tohoto modelu kamery.

Na pořízených fotografiích se klasicky zaznamenávají informace jako fáze měsíce, čas, datum a identifikační číslo fotopasti. Vy máte tak dokonalý přehled o tom, v jakých podmínkách a kdy byla fotografie vyhodnocena. Pokud máte více stejných stromových kamer MOULTRIE A5 Gen 2, tak díky identifikačnímu číslu kamery víte přesně zjistit, kde a ze které fotopasti daný záběr pochází.

Zachován při této fotopasti zůstal skvělý poměr výkonu a ceny. Za více než lákavou cenu totiž získáte perfektní funkce a vysokou spolehlivost. Díky tomu je druhá generace "best seller" MOULTRIE A5 jednoznačně odsouzena na úspěch u svých budoucích majitelů. Pokud tedy i vy sháníte kvalitní fotopast, ale zároveň nechcete investovat velké peníze, MOULTRIE A5 Gen 2 je pro vás jasnou volbou.

Technická specifikace:
Přísvit: Infračervený LED 850 nm
Rozlišení fotografie: nízké 2 Mpx (1600 x 1200), vysoké 5 Mpx (2560 x 1920)
Rozlišení videa: VGA (640 x 480 pixelů)
Délka videa: 10 sek
Detekce pohybu: do 17 m
Dosvit: do 18 m
Podpora SD karet: Ano, až do 32 GB
Napájení: 8 x AA baterie (alkalické nebo lithiové)
Počet fotografií na 8 AA baterií: až do 16 000
Sekvenční focení: Ano, 3 fotografie za sebou
Zpoždění fotografování: Ano, 10 sek / 30 sek / 1 min / 5min
Údaje zobrazené na fotografii: Fáze měsíce, čas, datum, identifikační číslo kamery

Moultrie A5 fotky

Moultrie A5 photos

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info