Na každou fotopast záruka 2 roky

Produkty skladem odesíláme ihned

Fotopasti od nás můžete zkoušet 15 dnů

Bezplatná telefonická podpora

Fotopasca Bresser 8,0 Mpix MMS / Email

Hodnocení produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnocení:

Fotopasca Bresser 8,0 Mpix MMS / Email

Doprava zadarmo

Fotopasce Bresser MMS | 8mpx | Dosah 15-20m | SD do 32GB

9000 Kč s DPH

Dostupnost
Na dotaz

Výrobce: Bresser

kontaktujte nás Tel. objednávky: +421 911 734 775
vratenie Možnost bezplatného vrácení / výměny zboží do 15 dnů - Garance vrácení peněz
postovne Přeprava od 99Kč

l
 

Nová fotopasca s čiernym infračerveným bleskom nemeckej značky Bresser je schopná zachytiť statické obrazové snímky (1-3 snímky súčasne) alebo video snímky pohybujúcich sa ľudí a zvierat nielen za denného svetla (farebné) ale aj v noci (čiernobiele) a uložiť snímky na SD pamäťovú kartu alebo ich poslať priamo ako multimediálnu správu (MMS/GPRS) na mobilný telefón alebo cez mobilný internet na váš email (zariadenie má slot pre SIM kartu a vysielaciu anténu).

Infračervené senzory reagujú na pohyb do vzdialenosti až 15-20m, fotopasca dokáže pokryť v zábere zorné pole 52°. Nastaviteľný je aj časový interval ich aktivity (1s-60min), to jest čas v akom budú infračervené senzory opäť aktívne a pripravené na ďalšiu akciu po vyhotovení poslednej snímky. Fotopascu je možné "prebudiť" do aktívneho stavu nastavením časovača na konkrétnu hodinu a minútu dňa. Vďaka zabudovanému čiernemu infračervenému blesku neviditeľnému pre zver ani ľudské oko budú aj nočné snímky ostré.

Kamera fotopasce je vybavená citlivým farebným snímačom CMOS s vysokým natívnym rozlíšením 5,0 Mpix (interpoláciou až 8,0 Mpix). Obrázky a video sú nahrávané na SD pamäťovú kartu (max. 32GB), rozlíšenie obrázkov vo formáte JPG je 3328x2496 (8Mpix) a 2560x1920 (5Mpix), rozlíšenie video záznamu je 320x240pix/30fps alebo 640x480pix/16fps (formát AVI). Fotopasca disponuje výstupom mini-USB a AV-OUT na prepojenie s počítačom alebo TV, kde sa dajú zachytené snímky pozrieť. Zariadenie sa nastavuje pomocou malého diaľkového (bezdrôtového) ovládača, ktorý má veľkosť zápalkovej krabičky a hrúbku len 0,5cm. Fotopasca disponuje podsvieteným LCD displejom s uhlopriečkou 3,8cm a dvoma závitmi (pre rôznu orientáciu zariadenia na statíve), takže je možné ju pripevniť aj na štandardný fotostatív.

Nenápadný vzhľad fotopasce a jej vodotesná úprava (IP54) ju predurčuje na rôzne použitie v nehostinnom teréne, napríklad pozorovanie a monitorovanie pohybu lesných zvierat alebo ľudí. Zariadenie dokáže pracovať v rozmedzí prevádzkových teplôt od -20°C až do +60°C.

Fotopasca vykazuje veľmi nízku spotrebu elektrickej energie čo predlžuje čas jej fungovania bez nutnosti výmeny batérií. Na pomerne dlhý chod zariadenia (cca 24 hodín v závislosti od nastavenej početnosti snímok) postačuje 8ks tužkových batérií typu AA. Fotopascu je však možné napájať aj cez voliteľný napájací adaptér (6V DC) priamo z elektrickej siete.

Rozmery zariadenia sú 14,0 x 8,7 x 5,5 cm, hmotnosť 300g (bez batérií).

Balenie obsahuje: fotopascu, popruh na uchytenie zariadenia, ovládač, anténu, USB kábel

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info