Na každou fotopast záruka 2 roky

Produkty skladem odesíláme ihned

Fotopasti od nás můžete zkoušet 15 dnů

Bezplatná telefonická podpora

ScoutGuard MG 982k-10M

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

ScoutGuard MG 982k-10M

Doprava zadarmo

SG MG 982k | Dosah 12m | SD až do 32GB

7000 Kč s DPH

Dostupnost
Na dotaz

Výrobce: ScoutGuard

kontaktujte nás Tel. objednávky: +421 911 734 775
vratenie Možnost bezplatného vrácení / výměny zboží do 15 dnů - Garance vrácení peněz
postovne Přeprava od 99Kč

j

 

V režime Security Mode je možné fotopascu diaľkovo zapínať a vypínať pomocou dodávaných diaľkových ovládačov a je možné pripojiť aj externé čidlá.

Fotopascu možno diaľkovo nastavovať pomocou SMS kódov, aplikácie pre Android a vypnúť aj zapnúť pomocou dodávaných diaľkových ovládačov.

Nová fotopasca výrobcu ScoutGuard / BolyGuard s úplne neviditeľným nočným snímaním, integrovaným GSM modulom a extrémne veľkým displejom. Ako jediná fotopasca na trhu umožňuje prikúpenie a pripojenie externého bezpečnostného prvku - ako detektor dymu, trieštivý detektor atď. Fotopasca Vám teda vie odoslať na mobil alebo email ako fotografiu tak napríklad aj správu o prípadnom požiari alebo rozbití skla. Túto fotopascu môžete naprogramovať pre každý deň v týždni od koľko do koľko hodín má byť aktívna. Fotopasca vie súčasne robiť nielen foto tak aj video. Fotopascu možno diaľkovo nastavovať pomocou SMS kódov, aplikácie pre Android a vypnúť aj zapnúť pomocou dodávaných diaľkových ovládačov.

Telo prístroja v čiernej farbe
Ovládanie pomocou vstavaného modulu a 3 "farebného displeja
Obrazový snímač CMOS až 10MPx podľa nastavenia, farebný
Objektív F / NE = 3 mm
FOV (Zorné pole) = 52 °
IR-dosvit 12m
Pamäťová karta až SD do 32GB
Obrazové rozlíšenie až 10MP podľa nastavenia
Rozlíšenie videa až HD vrátane zvuku
PIR nastaviteľná citlivosť (Vysoká / Normálna / Nízka)
Rýchlosť spúšte 1s
Dĺžka videa až 60s
Na fotografií info - dátum + čas
Napájanie 8 × AA
Rozmery 130mm x 88mm x 60mm
Súčasťou balenia sú 2 kusy diaľkových ovládačov

V režime Security Mode, kedy je možné fotopascu diaľkovo zapínať a vypínať pomocou dodávaných diaľkových ovládačov a je možné pripojiť aj externé čidlá - trieštivé a dymové, odporúčame fotopascu napájať z napájacieho zdroja (fotopasca má vyššiu spotrebu energie). Ak je Security MOD vypnutý a fotopasca nastavená na odosielanie fotografií na email alebo mobil spotreba energie je minimálna a fotopasca na batérie bude pracovať aj niekoľko mesiacov. Dôvodom zvýšeného odberu energie v Securite móde je nutnosť stále zapnutého prijímača vo fotopasci, ktorý čaká na povel diaľkového ovládača na vypnutie a zapnutie.

Nevyhovujú vám parametre tejto fotopasce? Pozrite si kompletnú ponuku našich fotopascí alebo nám napíšte a my vám poradíme vybrať si fotopascu, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky.

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info