Na každou fotopast záruka 2 roky

Produkty skladem odesíláme ihned

Fotopasti od nás můžete zkoušet 15 dnů

Bezplatná telefonická podpora

Browning Strike force micro HD PRO

Hodnocení produktu: 4.83/5 (6x)

Vaše hodnocení:

Browning Strike force micro HD PRO

Záruka 2 roky

4620 Kč s DPH

Dostupnost
Vyprodáno

Výrobce: Browning

kontaktujte nás Tel. objednávky: +421 911 734 775
vratenie Možnost bezplatného vrácení / výměny zboží do 15 dnů - Garance vrácení peněz
postovne Přeprava od 99Kč

Fotopast STRIKE FORCE HD PRO SUB MICRO SERIE je horkou novinkou společnosti BROWNING , která tímto modelem reaguje na poptávku po stále menších modelech fotopastí. Tato fotopast dle našeho testování patří opravdu mezi to nejlepší co je dnes k dostání na trhu. Fotopast je opravdu velmi malá a přes svou velikost má fotopast kapacitu na 6 baterií oproti jiným stejně velkým fotopast jiných značek, které mají kapacitu pouze na 4 tužkové baterie. Právě výdrž na baterie patří u společnosti BROWNING k prioritám. Ovládání fotopasti je velmi pohodlné díky dostatečnému počtu tlačítek, tlačítka navíc jsou podsvícená pro pohodlnou manipulaci za úplné tmy. LCD barevný dislej s velmi jemným rozlišením umožní prohlížení fotografií přímo ve fotopasti. Velmi zajímavou novinkou je také integrované kovové polohovací zařízení na zadní straně fotopastí, které velmi usnadní zaměření fotopasti a její instalaci. Rozlišení 18MP spolu s rychlostí spouště 0,3 vteřiny zajisti vždy ostrý snímek. Fotopast umí nahrávat video sekvence v délce až 2 minut a rozlišením 720x1296HD. Fotopast dále dokáže zaznamenat, až 8 snímku během 2 vteřin máte tak 100 % jistotu, že Vám nic neunikne. Samozřejmostí je přepisování sd karty v případě zaplnění. Do fotopasti lze vložit SD kartu s kapacitou až 512GB. Možnost nastavení času expozice snímku. 4 extrémně silné led diody nové technologie o frekvenci 850nm s neuvěřitelným dosahem. I kdy fotopast používá mírně viditelný přísvit je focení tak rychlé, že zvěř nemá šanci přísvit postřehnout.

Základní parametry:
Tělo fotopasti provedeno v maskování s integrovaným polohovacím zařízením
Rozlišení fotografií 18MP
mod focení foto nebo video
Nová technologie přísvitu 4 led diody 850nm – mírně viditelné
Rychlost spouště 0,3 vteřiny
Dosah PIR čidla až 20metrů
SMART IR VIDEO MODE – tato funkce umožňuje natáčení videa ve dne po celou dobu pohybu před fotopasti až v délce 5 minut, fotopast sama pozná jak dlouho má natáčet video. Funkci je možné zapnout nebo vypnout.
Možnost volby doby expozice snímků. Pro zaznamenání rychle se pohybujícího objektu.
SD card manažer s možností nastavení přepisování starých záznamů na sd kartě
Video v délce až dvou minut ve dne, v noci v délce až 20 vteřin
až 10 000 fotografií na jednu sadu baterií
až 8 snímků během 2 vteřin
6 podsvícených tlačítek pro pohodlné nastavení
Kvalitní český manuál

Závěr – fotopast dle našeho názoru je přelomovou novinkou na trhu fotopastí díky kvalitě provedení , při porovnání fotografií s podobně malou fotopasti SG 520 je rozdíl extrémní , téměř až neuvěřitelný, je samozřejmostí, že cena u fotopasti Browning je vyšší a při rozhodování o nákupu fotopasti také hraje svou důležitou roli,ale opravdu stojí za zvážení zda investovat o nějakou tu stokorunu více a získat opravdu kvalitní nadčasovou značkovou fotopast BROWNING

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info